Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Aktualności

20. 01. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 97
Gminny Ośrodek Kultury organizuje w bieżącym roku następujące imprezy plenerowe:
13 - 14 czerwca - DNI GMINY BESTWINA (tereny rekreacyjne w Bestwinie)
4 lipca – III JANOWICKIE SIANOKOSY (tereny rekreacyjne w Janowicach)
22 sierpnia – ŚWIETO KARPIA POLSKIEGO (treny rekreacyjne w Kaniowie)
13 września – VIII Dożynki Gminne (tereny rekreacyjne w Janowicach)
20. 01. 16
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 100
plakat koldowanieW sali widowiskowej GOK-u do wspólnego wykonywania kolęd zachęcać będą:
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Bestwina”,
chór „Allegro”,
kwartet muzyczny „KERAI-O”.

Zapamiętaj tę datę: sobota, 25 stycznia, godz. 16.30 i przybądź do Gminnego Ośrodka Kultury w Bestwinie pokolędować z ww. zespołami i innymi uczestnikami.
20. 01. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 193
Na łamach https://sportdziennik.com ukazała się następująca informacja o Jakubie Bierońskim z Bestwinki:
Jakub Bieroński nie skończył jeszcze 17 lat i czeka go wiele pracy, ale jest kolejnym dowodem na to, że Podbeskidzie ma zdolną młodzież.
W sparingu przeciwko Podhalu Nowy Targ sztab szkoleniowy bielszczan przyglądał się słowackiemu lewemu obrońcy, Markowi Vaclavovi, ale okazało się, że nie jest to zawodnik, który mógłby podnieść rywalizację w walce o wyjściową jedenastkę.
Przypomnijmy, że „górale” poszukują zawodnika na lewą stronę defensywy, a najlepiej takiego, który mógłby zagrać również na jej środku. W każdym zespole, który mierzy wysoko, winno bowiem znajdować się czterech stoperów i trener Krzysztof Brede doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Po odejściu Kamila Wiktorskiego w kadrze Podbeskidzia zostało trzech nominalnych środkowych defensorów, Dmytro Baszłaj i Kornel Osyra, czyli żelazny duet z jesieni, a także pierwszy zmiennik – Aleksander Komor.
Więcej pewności siebie
Czytaj więcej
20. 01. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 138
Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kot, Małgorzata Rozenek. Wszyscy pozują Bastkowi
W Warszawie twierdzą, że nieźle w tym roku zamiesza. Robi zdjęcia znanym ludziom, je z nimi śniadanie i łapie ich intymne chwile naciśnięciem migawki. Angażuje się w akcje charytatywne, a ostatnio jego fotografie można było zobaczyć na billboardach w całej Polsce. Także na rondzie przy Hulance. - Wszystko dopiero przede mną. Czeka na mnie moje marzenie, czyli okładka Vogue'a - zwierza się Bastek Czernek, fotograf związany z Bielskiem-Białą.
Portal Plejada opublikował przed kilkoma dniami listę osób, które zdaniem redakcji najbardziej zamieszają w tym roku w rodzimym showbiznesie. Wśród takich nazwisk, jak Joanna Kulig, Tomasz Kot, Maciej Musiał, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Bartosz Bielenia znalazł się człowiek związany z Bielskiem-Białą. - Utalentowany fotograf, który brał udział w pracy nad kalendarzem "Zdrowie jest męskie". Na swoim koncie ma wiele sesji z gwiazdami - tłumaczyła Plejada.
Cała tajemnica sukcesu
Bastek Czernek urodził się w Pszczynie, wychował w Bestwinie, ukończył Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej, aby później zostać absolwentem Krakowskich Szkół Artystycznych. Od tego momentu jego kariera zaczęła się rozwijać. Fotograf przeprowadził się do Warszawy, która otworzyła przed nim szereg możliwości, o których pisaliśmy w artykule Rozebrało się przed nim sto kobiet. Zobacz zdjęcia! Wszystko wskazuje na to, że Bastek nie spoczął na laurach i wciąż się rozwija.
- Kocham to co robię i to jest cała tajemnica sukcesu. Mam szczęście, że wciąż się coś dzieje i otrzymuję interesujące oferty, a także mam możliwość realizacji projektów z ciekawymi ludźmi. Pracuję z osobami, które są znane z pierwszych stron gazet, ale są takimi samymi ludźmi, jak my wszyscy. Mają w sobie pasję, czasami radość lub smutek, posiadają emocje. Są ludźmi z krwi i kości - mówi Bastek Czernek o współpracy z gwiazdami, celebrytami, ale jak zaznacza, niezbyt lubi to ostatnie określenie. - Barbara Kurdej-Szatan, Aleksandra Popławska, Joanna Moro, Kamila Kamińska, Olga Kalicka, Agnieszka Mrozińska, Edyta Herbuś to wspaniałe i dobre osoby, które nie mają w sobie zawiści czy złości. Bardzo dobrze mi się z nimi pracuje.
Znajduje czas na pomoc
Czytaj więcej
20. 01. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 111

Zarząd Stowarzyszenia Wędkarskiego "Kaniowski Karp Królewski" informuje, że Walne Zebranie Sprawozdawcze odbędzie się w niedzielę, 19 stycznia 2020 roku, o godz. 10:00 w Domu Strażaka w Kaniowie.
Wędkarzem Roku'2019 został Ryszard Kwak. Pierwsza trójka najlepszych wędkarzy przedstawia się następująco:
1. Kwak Ryszard
2. Michulec Adrian
3. Niemiec Janusz
Młodzieżowym Wędkarzem Roku'2019 został Marcin Strempel.
Prosimy w/w o obecność na Zebraniu z uwagi na wręczanie statuetek.

Do góry