Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Rusza GALS'2009

09. 02. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3939

 W najbliższą sobotę, 21 lutego, na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bestwince rusza Gminna Amatorska Liga Siatkówki organizowana przez dyrektora CKSiR Grzegorza Bobonia oraz radnych Rady Gminy: Andrzeja Wojtyłę i Jerzego Zużałka.
Do drugiej edycji zgłosiło się sześć drużyn.Organizatorzy postanowili, że rozgrywki odbywać się będą systemem "każdy z każdym". W każdą sobotę rozegrane zostaną trzy mecze, zwycięży drużyna, która wygra w danym meczu dwa sety. Po zakończeniu rundy zasadniczej zostanie rozegrany finał, w którym spotkają się trzy najlepsze drużyny i również rozegrają mecze "każdy z każdym".
Harmonogram meczów w dniu 21 lutego przedstawia się następująco:
Orły Adama – Lontex

Agropunkt - Wioślarze Widmo
GimBest - Makowski Team

Pierwszy mecz rozpocznie się punktualnie o godz. 9, wcześniej drużyny powinny dokonać rozgrzewki, sala będzie do dyspozycji zawodników od 8.30.

Do góry