Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Puchar dla LKS Bestwina

09. 02. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3837
 W sobotę, 14 lutego, w goczałkowickiej hali sportowej GOCZUŚ rozegrany został Turniej Piłkarski Ligowców o Puchar Prezesa LKS Goczałkowice. Wzięło w nim udział 7 drużyn, tj.: Goczałkowice I i II, Orzeł Kozy, LKS Bestwina, LKS Czarków, LKS Studzionka, Ogrodnik Tychy i podzielono je na 2 grupy. LKS Bestwina znalazł się w grupie A z LKS Goczałkowice I, Orłem Kozy i LKS Czarków.
W pierwszym meczu przeciwnikiem był Orzeł Kozy, a po 2 bramkach Stawowczyka oraz celnych trafieniach  Skęczka i Żurka LKS Bestwina odniósł zasłużone zwycięstwo 4:0. W kolejnym meczu przyszło zaznać goryczy porażki - LKS Czarków - LKS Bestwina 2 : 1. Bramkę zdobył Koziełek. Kolejny mecz, z gospodarzami, zakończył się zwycięstwem 2:0 po bramkach Pokusy i Stawowczyka. Bestwinianie zajęli drugie miejsce w grupie i w półfinale spotkali się ze zwycięzcą grupy B – LKS Studzionka. W normalnym czasie mecz zakończył się remisem  1:1 ( bramkę zdobył Małaczek ), a w rzutach karnych 3:2 wygrał LKS Bestwina.
W finale doszło do rewanżu za porażkę z rundy wstępnej, ponieważ naprzeciw LKS Bestwina ponownie stanęli zawodnicy LKS Czarków. Tym razem po celnym trafieniu Stawowczyka lepsi okazali się bestwinianie i zdobyli Puchar Prezesa LKS Goczałkowice.

Do góry