Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Akcja krwiodawstwa w Bestwinie

09. 02. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4250

 Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Bestwina zaprasza wszystkich mieszkańców gminy, którzy spełniają warunki do honorowego oddawania krwi do udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się w najbliższą niedzielę w godzinach od 9 do 13 przy kościele parafialnym w Bestwinie.

Informujemy,że GKHDK PCK planuje w trakcie roku zorganizować akcje oddawania krwi  w każdym sołectwie. Kolejna akcja odbędzie się w Kaniowie, 26 kwietnia. Zwracamy się więc z prośbą o uczestnictwo w akcjach niezależnie od miejsca zamieszkania, przerwa pomiędzy akcjami umożliwia bowiem udział w każdej akcji, jaka będzie organizowana w kolejnych sołectwach.

Zarząd  GKHDK PCK zwraca się również z prośbą o wstępowanie w szeregi Klubu. Składka roczna wynosi 20 zł, zapisów będzie można dokonać w trakcie trwania akcji krwiodawstwa.

Do góry