Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Docenili naszych...

09. 01. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3748
 23 stycznia w Starostwie Powiatowym odbyło się coroczne spotkanie powiatowych władz z ludźmi środowiska sportowego.
W gronie wyróżnionych sportowców, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki znaleźli się zawodnicy UKS Set Kaniów (kajak-polo) – Kamila Bujnicka, Marzena Wala, Arkadiusz Pilarz, Łukasz Pilarz i Paweł Michalec
(na zdjęciu odbiera statuetkę z rąk starosty bielskiego).
Nie zapomniano oczywiście o pracy klubowych trenerów, którym także przyznano odznaczenia.    
22 stycznia w Domu Kultury KWK "Silesia" odbyła się tradycyjna Gala Sportu organizowana wspólnie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Dom Kultury oraz Gazetę Czechowicką. Wśród najlepszych sportowców roku ubiegłego uznanie czytelników znalazł Łukasz Pilarz – zawodnik UKS Set Kaniów, reprezentant Polski w drużynie U-21 w kajak polo, zdobywca 5 miejsca z drużyną na Mistrzostwach Świata, które miały miejsce w ubiegłym roku w Kanadzie.W plebiscycie czytelników Gazety Czechowickiej zajął on trzecie miejsce.
 Na scenie w czasie czechowickiej Gali Sportu można było również zobaczyć innych członków naszej gminnej społeczności odbierających nagrody za osiągnięcia sportowe. Tomasz Zużałek i Czesław Jonkisz wystąpili razem ze swoimi wychowankami, trenującymi piłkę nożną w MRKS Czechowice - Dziedzice (roczniki 1996 - 1998 jeden trener i 1994 -1994 drugi).
Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych.
Do góry