Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zaloguj do serwisu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bestwinie

Oficjalna strona Urzedu Gminy

Gmina Bestwina w liczbach

Monitoring powietrza

Mapa gminy Bestwina

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom,Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” z siedzibą w Kaniowie

Skład zaprasza

EBART schody
https://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/861-wyborcze-i-sprawozdawcze-zebrania-w-klubach.html

Licznik Odwiedzin

73753802
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie dni
21842
58064
501013
796981
73753802

Magazyn Gminny
https://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/861-wyborcze-i-sprawozdawcze-zebrania-w-klubach.html
Portal czecho.pl
Portal beskidzka24.pl
https://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/861-wyborcze-i-sprawozdawcze-zebrania-w-klubach.html

Gościmy

Odwiedza nas 1000 gości oraz 0 użytkowników.

Wyborcze i sprawozdawcze zebrania w klubach

09. 01. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3975

W LKS Bestwina przed południem, a w KS Bestwinka po południu odbyły się zebrania wyborcze i sprawozdawcze z działalności zarządów tych klubów.
Na zebraniu sprawozdawczo – wyborczym w LKS Bestwina gościli: wójt Stefan Wodniak, z-ca wójta Artur Beniowski oraz radni: Jerzy Stanclik i Benedykt Kohut. Zebraniu przewodniczył Jerzy Stasicki.
Ustępujący zarząd jednogłośnie uzyskał absolutorium za działalność w czasie całej kadencji i w roku sprawozdawczym.
Dokonano wyboru nowego zarządu na czele którego w dalszym ciągu stał będzie dotychczasowy prezes Adam Tomala. Funkcję I wiceprezesa powierzono Zbigniewowi Pokusie, a II z-cy prezesa Wacławowi Waliczkowi. Skarbnikiem został Stanisław Ochman, a sekretarzem Wojciech Goryczko.
Członkami zarządu zostali: Bogusław Stolarczyk, Grzegorz Boboń, Władysław Międzybrodzki, Marian Gac, Władysław Pokusa, Marek Firganek,Leon Pieczora. Do Komisji rewizyjnej wybrano: Władysława Adamusa, Józefa Wróbla i Grzegorza Stanclika.
 W KS Bestwinka odbyło się zebranie sprawozdawcze. Oprócz członków i sympatyków Klubu uczestniczyli w nim: z-ca wójta Artur Beniowski, przewodniczący Rady Gminy Jerzy Zużałek, dyrektor CKSiR Grzegorz Boboń, radny Jacek Łuszczak, prezes OSP Józef Distel, przewodnicząca KGW Grażyna Ziobro.
Zebraniu przewodniczył Franciszek Stawowczyk, a protokołował Jerzy Foksiński. Zebrani przyjęli jednogłośnie złożone przez prezesa Tadeusza Wróbla sprawozdanie i udzielili kierowanemu przez niego zarządowi absolutorium. W dyskusji podkreślano zasługi prezesa dla rozwoju bazy sportowej KS Bestwinka. W ostatnim czasie, min. cały czas dokonywana jest modernizacja pawilonu sportowego, wymieniono wszystkie okna, ocieplono budynek, podwyższono i zaadoptowano poddasze, wykonano kanalizację zewnętrzną, dokonano remontu boiska treningowego, wykonano na nim oświetlenie, a za sprawą Tomasza Kosmatego wykonano nagłośnienie obiektu. Dyskutowano także nad słabym zainteresowaniem uprawianiem sportu przez młodzież. Zdaniem dyskutantów zbyt małą uwagę poświęca się temu zagadnieniu w szkołach, obiekty sportowe przy szkołach nie są wykorzystywane do uprawiania sportu przez uczniów, zbyt mało jest zajęć SKS.
Na zakończenie zebrania przyjęto plan pracy na 2009 rok, a w nim, min. kontynuację szkolenia dzieci, młodzieży i seniorów, przesunięcie płyty boiska głównego o 3 metry w kierunku zachodnim, wykonanie chodnika od strony wschodniej, ogrodzenie i wykonanie piłko-chwytów na boisku treningowym od strony zachodniej, dalsza modernizację pawilonu, wykonanie elewacji, organizację turniejów i festynów, angażowanie społeczeństwa na rzecz rozwoju kultury fizycznej i sportu.

Do góry