Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Przedszkolaki kochają swoich dziadków

09. 01. 23
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4147
 22 stycznia br. sala Domu Strażaka we Kaniowie wypełniła się po  brzegi. Stało się to za sprawą kaniowskich przedszkolaków, które zaprosiły swoje babcie i dziadków na inscenizację Calineczki oraz ciasteczko z kawą i herbatą.
Witając babcie i dziadków pani Anna Okruta – z-ca dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kaniowie przekazała od dzieci życzenia wszystkiego co w życiu najlepsze, a zwłaszcza zdrowia i sił i skierowała podziękowania do pani Adamaszek i Semaniak za przygotowanie kostiumów, w których dzieci zaprezentowały na scenie swój program. A trzeba przyznać, że było co podziwiać i to nie tylko stroje, ale również kunszt młodych aktorów.
Każda scena oklaskiwana była gromkimi brawami, a na koniec wspólnie odśpiewano Sto lat....Wnuczki śpiewały dla babć i dziadków a dziadkowie dla swoich wnucząt i ich wychowawczyń, dziękując im w ten sposób za te niezwykłe chwile wzruszenia...niejeden dziadek, niejedna babcia ukradkiem ocierała bowiem łezkę obserwując i podziwiając występ swojej pociechy.
W Galerii można już oglądać zdjęcia z tej miłej uroczystości.

Do góry