Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Mariusz Wojtuszek rządzi Sekcją Wędkarską

09. 01. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4874
   W rzadko którym zebraniu w naszej gminie bierze udział ponad sto osób. Taka frekwencja, a nawet znacznie przekraczająca liczbę 100, zawsze towarzyszy zebraniom Sekcji Wędkarskiej LKS Przełom Kaniów, największej chyba organizacji nie tylko w naszej gminie ale również w najbliższej okolicy. Tym razem członkowie tej sekcji zebrali się 18 stycznia br w Domu Strażaka w Kaniowie aby wysłuchać sprawozdania zarządu z jego działalności w 2008 roku oraz dokonać wyboru nowych władz na kadencję 2009 – 2011.
Członkowie Sekcji po wysłuchaniu wszystkich sprawozdań jednogłośnie je przyjęli i udzielili ustępującemu zarządowi absolutorium.
Zebranie było również okazją do wręczenia nagród w prowadzonej przez Sekcję klasyfikacji na Wędkarza Roku. W 2008 roku najlepszym wędkarzem został Józef Łuczkowski, drugie miejsce zajął Wiesław Jaszek, a trzecie Tomasz Balonek.
Wręczono także nagrody za konkurs fotograficzny prowadzony przez stronę internetową Sekcji www.sekcja-wedkarska-kaniow.pl.  Za najładniejsze zdjęcie nagrodę odebrał Tomasz Janusz, za największego karpia Grzegorz Sierek – waga 14,0 kg, długość 85 cm, za największego suma – Józef Talaga – waga 17,34 kg, długość 140 cm.
Kierownikiem Sekcji wybrano ponownie Mariusza Wojtuszka. Pomagać mu będą, jako członkowie zarządu: Roman Sas, Edward Góra, Erwin Iwanicki, Bogdan Górka, Jerzy Kołodziejczyk, Kazimierz Dudziak, Józef Kóska, Józef Gęszka, Damian Gawor, Dominik Malinowski, Franciszek Hamerlak.
Ciąg dalszy w rozwinięciu:
Do Komisji rewizyjnej wybrano: Henryk Polok - przewodniczący, Jerzy Zużałek, Janusz Niemiec.
Utrzymano opłaty w tej samej wysokości co w roku ubiegłym a przyjmowane one będą w dniach 8 i 22 luty oraz 8 i 22 marzec w godzinach od 10 d0 12 w Pawilonie Sportowym LKS Przełom Kaniów.
Warto zaznaczyć, że członkowie Sekcji Wędkarskiej LKS Przełom Kaniów nie tylko wędkują i prowadzą hodowlę ryb, ale poświęcają również setki godzin na prace społeczne związane z utrzymaniem czystości wokół akwenów i ujęcia wody pitnej, uczestniczą w akcjach zbierania śmieci i sadzenia drzew, organizują Święto Karpia – imprezę, która ma już wymiar ponadregionalny, a także wspierają sekcję piłki nożnej.
Do góry