Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Ogłoszenia Urzędu Gminy

09. 01. 20
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4445

Wójt Gminy Bestwina ogłasza:(szczegóły TUTAJ - kliknij)
* II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, stanowiących własność Gminy Bestwina, położonych w Kaniowie przy ul.Grobel Borowa,
* II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej przy ul. Młyńskiej w Kaniowie,
* IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej przy ul. Dworkowej w Bestwince,
* IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, stanowiących własność Gminy Bestwina, położonych w Bestwinie przy ul.Plebańskiej

W 2009r. planowana jest wymiana kolejnych 100 kotłów w ramach Programu niskiej emisji.
Po zrealizowaniu pierwszej edycji Programu w latach 2007-2008, mieszkańcy którzy złożyli wcześniej ankietę i zainteresowani są skorzystaniem z dofinansowania do wymiany  kotła w 2009 r.  proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa w Programie pod rygorem utraty ważności ankiety.  
W tym celu należy zgłosić się do dnia 13 lutego 2009r. w Urzędzie Gminy Bestwina (pokój nr 7) lub zadzwonić pod nr tel. 032/215 77 07 w godzinach pracy Urzędu, tj. od 7:30 do 15:30.

Wójt Gminy Bestwina ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. gospodarki gruntami w Referacie Gospodarki, Budownictwa i Ochrony Środowiska. (kliknij w napis aby zapoznać się ze szczegółami)

Do góry