Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Posła Przemysława Drabka - aktualizacja - zostały 4 wolne miejsca

24. 07. 03
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 393
Zarząd LKS Przełom Kaniów organizuje w dniu 13 lipca (sobota) XI Wakacyjny Turniej Piłkarski Dzikich Drużyn o Puchar Posła na Sejm RP Przemysława Drabka. Turniej od lat cieszy się dużym zainteresowaniem niezrzeszonych zespołów z całego powiatu, jak również drużyn z ościennych województw. Serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona!
W zawodach mogą wziąć udział wszystkie osoby (jeśli osoba nie ukończyła 18 roku życia, wówczas potrzebna jest pisemna zgoda rodzica), również zawodnicy zrzeszeni w danym klubie.
Zapisane drużyny na dzień 26.06. :
Inny Zespół
Nemak Poland
Young Power
Piwkorze
Wyborowi
FC Krakowska
FC Drzewce
FC Spadające Gwiazdy
Młodzi Wilcy
Wolne Atomy
Endriu TEAM
Regulamin:

1. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 15 drużyn.
2. Grać będziemy na jednej połowie głównego boiska systemem 6+1.
3. W każdej drużynie minimalna liczba zawodników wynosi 7, maksymalna 11.
4. Zgłoszenia drużyn wysyłamy na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pozostawiając imię i nazwisko oraz numer kontaktowy bądź telefonicznie do organizatora Prezesa Klubu Grzegorza Wieczorka pod nr tel. 730089316 lub poprzez Facebooka. Następnie  drużyna wpłaca wpisowe 350 zł od drużyny do 30 czerwca. Wtedy drużyna będzie dopuszczona do rozgrywek.
5. Oficjalny formularz zgłoszeniowy zostanie przesłany osobie reprezentującej drużynę na adres e-mail.
6. W ramach opłaty zarząd przewidział poczęstunek dla każdego zawodnika wraz z napojami. Drużyny, które zajmą miejsca na podium otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Zwycięska drużyna otrzyma dodatkowo okazały Puchar zakupiony przez Pana Posła Przemysława Drabka.

7. W razie złej pogody organizator zastrzega sobie rozegranie turnieju na boisku bocznym lub zmianę terminu.

Do góry