Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Drugie miejsce Julity Gawędy w Mistrzostwach Bielska-Białej

24. 06. 02
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 333
Julita 2 M B BW dniu 01.06.2024 r. odbyły się w Bielsku-Białej zawody o Mistrzostwo Bielska-Białej w Akrobatyce Sportowej, w której startowali wszyscy zawodnicy Klubu Sportowego "Start" oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego APRiA – Akademii Piłki Ręcznej i Akrobatyki, w której programie znajduje się akrobatyka.
Zawody stały na bardzo wysokim sportowym poziomie, tym większe więc gratulacje i słowa uznania dla Julity Gawędy, która w kategorii klasy III sportowej w konkurencji dwójek dziewcząt zajęła drugie miejsce wraz ze swoją partnerką, Emilią Skoczylas.
Brawo!!!
Do góry