Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Inny Zespół najlepszy w VIII Memoriale im. Karola Ryszki

24. 01. 27
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 465
Najlepszy strzelec – Kamil Góra (6 bramek), najlepszy bramkarz – Kamil Owczarz, najlepszy zawodnik – Mateusz Włoszek, najlepszy zespół – Inny Zespół – to najkrótsze podsumowanie Turnieju rozegranego w ramach VIII Memoriału im. Karola Ryszki. Zdjęcia TUTAJ
„Niektóre wspomnienia są niezapomniane, pozostają wiecznie żywe i chwytające za serce” - takim cytatem z Josepha B. Wirthlina rozpoczął powitanie drużyn uczestniczących w VIII Memoriale im. Karola Ryszki prezes LKS Kaniów, Grzegorz Wieczorek. Towarzyszył mu syn śp. Karola Ryszki, Wacław Ryszka, a w drużynie Inny Zespół występował wnuk pana Karola, Kornel.
Prezes wspomniał dokonania śp. Karola Ryszki i nawiązał do poświeceń związanych z pracą społeczną. Otwarcia Turnieju, który sędziował Mateusz Konieczny, dokonał Wacław Ryszka.
Drużyny: LKS Kaniów I, LKS Kaniów II, Inny Zespół, Oldboje Kaniów i Skałka Żabnica grały systemem „każdy z każdym” 2 x po 10 minut.
Inny Zespół odniósł komplet zwycięstw (12 pkt), zdobył 16, a stracił 3 bramki, najbardziej bramkostrzelnym zawodnikiem był „testowany zawodnik”, dlatego pozostaje anonimowy, a zdobył tak samo, jak Kamil Góra 6 bramek. Ponadto w skład drużyny wchodzili: Kamil Owczarz, Adrian Damaz, Kornel Ryszka, Robert Jurczyga, Szymon Kóska, Kamil Kimla i Wojciech Czulak.
Drugie miejsce zajął LKS Kaniów I (9 pkt): Rafał Twardowski, Kamil Góra, Michał Góra, Rafał Beniowski, Damian Woźniak, Mateusz Włoszek.
Miejsce 3 przypadło Skałce Żabnica, 4 LKS Kaniów II i 5 zajęli Oldboje Kaniów.
Do góry