Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zaloguj do serwisu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bestwinie

Oficjalna strona Urzedu Gminy

Gmina Bestwina w liczbach

Monitoring powietrza

Mapa gminy Bestwina

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom,Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” z siedzibą w Kaniowie

Skład zaprasza

EBART schody
https://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/7553-czarny-weekend-naszych-druzyn.html

Licznik Odwiedzin

61532926
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie dni
25656
34341
454781
318977
61532926

Magazyn Gminny
https://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/7553-czarny-weekend-naszych-druzyn.html
Portal czecho.pl
Portal beskidzka24.pl
https://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/7553-czarny-weekend-naszych-druzyn.html

Gościmy

Odwiedza nas 596 gości oraz 0 użytkowników.

Czarny weekend naszych drużyn

23. 05. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 113
Żadnej z naszych seniorskich drużyn nie udało się wygrać w ostatni weekend. O meczu LKS Bestwina była już informacja, poniżej krótka notatka o wynikach meczów KS Bestwinka i LKS Kaniów.

KS Bestwinka na pewno nie był faworytem w tym meczu i mimo ambitnej walki uległ rezerwom LKS Czaniec 3:1. Jedyną bramkę dla KSB zdobył w 77 minucie Grzegorz Sztorc. Po tej przegranej i wobec wygranej GLKS II Wilkowice z Żarem Międzybrodzie Bialskie bestwinczanie spadli na ostatnie miejsce w tabeli.
LKS II Czaniec – KS Bestwinka 3:1
KS Bestwinka: Dominik Chmielniak (B), Patryk Fluder, Dawid Francuz, Kamil Kucharczyk, Konrad Łuszczak, Vadym Matvieienko (64' Tomasz Sajdak), Mateusz Pietraszko, Maciek Skęczek, Przemysław Stasica (C), Grzegorz Sztorc, Klaudiusz Willmann

Na boisku w Kaniowie na pewno sprawiedliwszy byłby remis, bramka dla gości padła w zamieszaniu podbramkowym, nie była wynikiem jakiejś ładnej akcji, ale jednak padła i mecz wygrywa ten, kto właśnie potrafi trafić do siatki przeciwnika, tak więc 3 punkty pojechały do Kóz.
LKS Kaniów – LKS Orzeł Kozy 0:1
LKS Kaniów: Dawid Grabski (B), Marek Faruga (C) (75' Patryk Nazim), Filip Bogusz, Patryk Ciućka, Tomasz Drewniak, Norbert Foks, Kamil Góra (70' Robert Jurczyga), Wojciech Kubies (80' Łukasz Zdeb), Dariusz Siwek, Michał Szymański, Damian Woźniak (68' Nikodem Marcinkiewicz)

Do góry