Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

W niedzielę XXXI Finał WOŚP

23. 01. 26
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 320
Zbliża się niedziela, 29 stycznia, a wraz nią XXXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Tak, jak w poprzednich latach Klub Honorowych Dawców Krwi PCK powołał Sztab, który niezmiennie nosi numer #2861, a pracować w nim będzie 34 wolontariuszy, 4 osoby w komisji rozliczającej puszki wolontariuszy i sporo dzieci szkolnych, które towarzyszyć będą swoim wychowawcom – nauczycielom ze szkół podstawowych w Bestwince, Janowicach i Kaniowie. Wolontariuszy naszego Sztabu można będzie spotkać w pobliżu kościołów w Bestwinie, Bestwince, Janowicach, Kaniowie, Dankowicach, Starej Wsi, Hecznarowicach, Pisarzowicach i Wilamowicach.
Od 10 grudnia w kilku miejscach (sklepy, biblioteki, agencja pocztowa, bar, gabinet kosmetyczny) Sztab za zgodą właścicieli umieścił Sztabowe i Firmowe Puszki Stacjonarne, łącznie 11 puszek.
Powtórką z poprzednich lat będzie „Morsowanie z WOŚP” w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie. Ponownie będzie to wspólna akcja kaniowskich „Moczydupeczek” (Facebook – Moczydupeczki, czyli morsujemy w Kaniowskiej Żwirowni) i czechowickich „Foczek i morsów” (Facebook - Czechowicki Klub Morsów - Morsy i Foczki) oraz bestwińskiego i czechowickiego sztabu WOŚP. Atrakcją będzie mobilna sauna, która stanie w ORiSW, będzie można z niej skorzystać za odpłatnością 20 zł bez limitu czasowego w godzinach od 9:00 do 18:00.
Zapewniam, będzie wesoło, bo te wszystkie foczki i morsy to weseli, naładowani pozytywną energią ludzie, będzie ciacho, i to niejedno, kiełbaska, herbatka, podobno nawet z prądem, ale o to trzeba zadbać 😉, a przede wszystkim znakomita zabawa, no i nie zapomnijmy też o tym, żeby zabrać ze sobą parę groszy i wrzucić je do puszek wolontariuszy. Sauna będzie od rana, a morsowanie w samo południe.
Zapraszamy!!!
Do góry