Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Bestwinka: policjanci i uczniowie promowali Dzień Bez Samochodu

22. 09. 26
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1482
bestwinka 1bestwinka 2bestwinka 3Mundurowi z bielskiej komendy odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej w Bestwince. Chociaż pogoda tego dnia nie dopisywała, wielu uczniów przyjechało do szkoły rowerami i hulajnogami, rezygnując z podwózki samochodem rodziców. Stróże prawa mieli dla nich z tej okazji odblaskowe gadżety.
W czwartek  22 września br. z okazji Dnia Bez Samochodu do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bestwince zostali zaproszeni mundurowi z bielskiej komendy zajmujący się profilaktyką. Stróże prawa przywitali uczniów, którzy do szkoły dojeżdżają na rowerach lub hulajnogach, wręczając im odblaskowe gadżety. Przypominali także o obowiązkowym wyposażeniu rowerów, w jakie uczniowie powinni mieć zaopatrzone swoje jednoślady i o przepisach kodeksu drogowego, jakie powinni znać. Następnie przeprowadzone zostało spotkania z uczniami klasy I, podczas którego w przystępny sposób omówiono przepisy kodeksu drogowego oraz o konieczności noszenia odblasków.
https://bielsko-biala.policja.gov.pl
Do góry