Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

W Turnieju Orlików wygrał UKS 2 Kozy, wśród Trampkarzy najlepszy KS Międzyrzecze

21. 12. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 748
W sobotę w ramach VI Mikołajkowych Turniejów Halowej Piłki Nożnej w kaniowskiej hali sportowej walczyły Skrzaty i Żaki, a w niedzielę od 9 rano do 20.00 Orliki i Trampkarze. W obu kategoriach występowało po 8 zespołów podzielonych na dwie grupy po 4 zespoły, gdzie podobnie jak dzień wcześniej rozgrywki toczyły się systemem „każdy z każdym”, najlepsze drużyny walczyły o pierwsze miejsca w turnieju, z kolejnych miejsc o odpowiednio niższe lokaty. W ceremonii otwarcia Turniejów, które prowadził organizator, Mariusz Cupriak, wzięli udział wójt gminy Bestwina, Artur Beniowski i prezes LKS Przełom Kaniów, Grzegorz Wieczorek. Zdjęcia TUTAJ
Mecze sędziował Sebastian Przewoźnik, opiekę medyczną sprawowali Tomasz Krysiak i Łukasz Góra, jak wynikało z nazwy nie mogło się obyć również bez św. Mikołaja, który ciągle krążył wśród uczestników po hali i nie brakowało mu słodyczy, a w kuluarach znów uwijały się mamy zawodników serwując domowe wypieki, kawę i herbatę, z kolei ojcowie pomagali w prowadzeniu meczów, zajmowali się statystykami i porządkiem w hali.
W grupie Orlików LKS Przełom Kaniów zajął 4 miejsce ulegają KS Bestwinka 1:6, a wcześniej w fazie grupowej wygrał ze Sportlandią Hecznarowice 1:0, przegrał z UMKS 3 Czechowice-Dziedzice 0:4 i wygrał z Zaporą Wapienica 1:0.
KS Bestwinka wywalczył 3 miejsce, w grupie pokonał 4:2 LKS Bestwina, przegrał z UKS 2 Kozy 1:3 i pokonał KS Bystra 4:1.

LKS Bestwina zajął 5 miejsce pokonując 2:0 Zaporę Wapienica. W grupie przegrał z KS Bestwinka 2:4, UKS 2 Kozy 1:2 i wygrał z KS Bystra 4:1.
Najlepszym strzelcem został Filip Skęczek z KS Bestwinka – 9 bramek, a najlepszym bramkarzem Maksymilian Misiarz z UKS 2 Kozy, zespołu, który w finale pokonał po serii rzutów karnych UMKS 3 Czechowice-Dziedzice.
W kategorii Trampkarzy zwyciężył KS Międzyrzecze pokonując w finale LKS Kaniów 2:0. W eliminacjach LKS Kaniów wygrał z Rotuzem Bronów 2:1, Sportlandią Hecznarowice 4:0 i LKS Pasjonat Dankowice 1:0.
KS Bestwinka zajął 4 miejsce przegrywając walkę o 3 miejsce z Pasjonatem Dankowice 1:3. Wcześniej zremisował z KS Międzyrzecze 1:1, wygrał z Football Academy 1:0 i zremisował z LKS Bestwina 0:0.
LKS Bestwina zajął 7 miejsce wygrywając 4:1 ze Sportlandią Hecznarowice, a w eliminacjach oprócz remisu z KS Bestwinka zaliczył przegraną z KS Międzyrzecze 0:2 i również przegraną z F.A. Academy Bielsko-Biała 1:2.
Najlepszym bramkarzem został Maciej Kosiec z UKS 2 Kozy, a najlepszym strzelcem Jan Piwowarski z LKS Pasjonat Dankowice – 4 bramki.
Organizator Turniejów - trener koordynator grup młodzieżowych LKS Kaniów, Mariusz Cupriak, składa serdeczne podziękowania „dla wszystkich mam co upiekły ciasta, a w szczególności dla tych co obsługiwały bufet, dla kierowników i ojców, którzy pomogli przy organizacji i obsłudze turnieju. Rodzicom i rodzinom za doping. Wszystkim trenerom, kierownikom, drużynom i uczestnikom za udział i wspaniałą frekwencję. Sklepowi Lewiatan za przygotowanie paczek, poczęstunku i słodkości, cukierni Asteria za kilka pysznych ciast, Palarni Kawy z Kaniowa za przepyszną kawę. A przede wszystkim Gminie Bestwina i jej wójtowi oraz kierownikowi Referatu Sportu i Promocji za zasponsorowanie nagród i słodkości. Gospodarzowi hali i paniom sprzątaczkom za posprzątanie po nas bałaganiarzach oraz wszystkim ludziskom dobrej woli, którzy pomogli w organizacji i bez których ten turniej by się nie odbył. W imieniu dzieciaków i swoim dziękuuuuuuuję.”

Orliki LKS Bestwina: Amelia Pycia, Oliwia Pastor, Kamil Turek, Robert Sołdra, Kacper Nowak, Nataniel Góra, Szymon Sidorek, Konrad Dzięgiel, Dawid Biedron, Sebastian Kuś.
Orliki KS Bestwinka: Maciej Kowalski, Filip Skęczek, Rafał Adamiec, Patryk Gawęda, Arkadiusz Kędzior, Marcel Kędzior, Leon Gbyl, Wojciech Słowiński, Tomasz Łepko, Przemysław Staniec, Olivier Karelus
Orliki LKS Kaniów: Tomasz Głąb, Paweł Krysiak, Bartosz Mitko, Oskar Droździk, Stanisław Beniowski, Dominik Kuwik, Damian Szczepaniak, Franciszek Kurek, Leon Grasiak, Kacper Waś, Tobiasz Kocur, Wojciech Grzywa.
Trampkarze LKS Bestwina: Bartosz Hamerlak, Nikodem Kraus, Nikodem Skiba, Grzegorz Kolis, Wojciech Morończyk, Patryk Kramarczyk, Hubert Nicpoń, Marcin Michalak, Dawid Bomba.
Trampkarze KS Bestwinka: Konrad Kolec, Mikołaj Kowalski, Robert Maroszek, Wiktor Antosz, Konrad Pawłowski, Paweł Wojtczak, Damain Lach, Adam Kobiela, Miłosz Tomaszczyk, Miłosz Ochman
Trampkarze LKS Kaniów: Kacper Szczepaniak, Konrad Olek, Szymon Rączkowski, Jakub Kowalik, Krystian Wróbel, Maksymilian Staszczyk, Konrad Krysiak, Mateusz Papla, Michał Bryja, Jakub Kopiec, Nikodem Czylok, Piotr Łysoń, Olaf Zborek.

Do góry