Pewna wygrana LKS Kaniów

21. 08. 22
Odsłony: 2728
Bardzo dobre spotkanie rozegrali w niedzielę zawodnicy LKS Przełom Kaniów pokonując na własnym boisku Zamek Grodziec Śląski 5:0. Zdjęcia TUTAJ
Pierwsza bramka padła w 15 minucie a jej autorem był Kornel Adamus. Przed przerwą do siatki gości trafili jeszcze Dominik Domka i Damian Marek, odpowiednio w 28 i 39 minucie.
Pierwsza połowa to bezdyskusyjna przewaga kaniowian. Wysoko ustawiona obrona, presja na każdym zawodniku gości, ścisłe krycie i grodczanie nie mieli żadnego pomysłu na grę, jak sami zresztą do siebie wołali.
W przerwie zapewne w szatni gości padło wiele ostrych słów, bo drugą połowę rozpoczęli całkiem całkiem. Wydawało się, że to nie ta sama drużyna, ale gospodarze znaleźli jednak na nich sposób, w czym zresztą pomógł im bramkarz gości i zdobyli jeszcze dwie bramki a ich autorami byli Dominik Domka i Robert Jurczyga.
Tak więc podopieczni Adama Śliwy mają na swoim koncie 6 punktów, po ostatnim gwizdku sędziego na środku odtańczyli taniec zwycięzców i śpiewali: „Lidera mamy, za (….) go nie oddamy”. :-)
LKS Kaniów - Zamek Grodziec Śląski 5:0