Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Udany koncert w pubie Centrum

08. 09. 21
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4261
20 września w pubie Centrum w Kaniowie odbył się koncert w metalowych klimatach. Około 80 osób miało przyjemność zobaczyć  w akcji zespoły Headbangers, CraQuer i Noise Division. Wszystko rozpoczęło się kilka minut po godzinie 18. W klimat imprezy wprowadziła publikę czechowicka, metalowa grupa Headbangers. Następnie na scenie pojawiła się bestwińska ekipa Nosie Division. Koncert, jak zwykle, pełen energii i  dobrego metalowego uderzenia. Jak podczas ich każdego występu, tak i tym razem, mieli wspaniały kontakt ze słuchaczami. Kwadrans przed 21 swój występ rozpoczęli chłopaki z CraQuera. Uczestnicy imprezy wspaniale przyjęli ich grindcorowo – deathowe granie. Był to pierwszy koncert tej formacji w Kaniowie, lecz na pewno nie ostatni. Koncert zakończył się przed godziną 22. Warto podkreślić, iż uczestnicy zachowywali się bardzo kulturalnie, nie było żadnych incydentów, strat bądź zniszczeń. Zresztą jest to już w zasadzie tradycją, że na kaniowskich koncertach panuje pełna kultura. Impreza przyciągnęła również wiele osób z poza Kaniowa. Sądząc po liczbie uczestników i atmosferze panującej na koncercie, można przekonać się, jak wielkie jest zapotrzebowanie na tego typu imprezy i to nie tylko wśród młodzieży, ale też ludzi nieco starszych. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na niejednym koncercie w Kaniowie.
Grzegorz Kozioł

Do góry