Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Przegrany sparing LKS Bestwina

07. 07. 19
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5767
Dzisiaj o godz.17 na boisko w Bestwinie wybiegły naprzeciw siebie jedenastki Polonia F.C. Buenos Aires i LKS Bestwina, który w tym roku obchodzi jubileusz 60 – lecia i ten egzotyczny przeciwnik został zaproszony do Bestwiny aby uatrakcyjnić  klubowe święto.
Lejący się z nieba żar na pewno był mniej dokuczliwy dla przyjezdnych, wszak w Argentynie takie temperatury występują dużo częściej niż u nas i samo to już stawiało polonusów w dużo lepszej sytuacji, ale Bestwinianie tanio skóry nie sprzedali.

Początkowo lekką przewagę miała drużyna LKS Bestwina, ale z upływem czasu dało się zaobserwować braki kondycyjne, co zapewne spowodowane było nienormalną temperaturą i coraz lepiej poczynali sobie gracze Polonii F.C. Przewaga polonusów została podkreślona zdobyciem dwóch goli.

Trener Wyląg potraktował ten mecz, jako sparing w ramach przygotowań do jesiennej rundy rozgrywek ligi okręgowej i wypróbował następujących zawodników: Janowiec, Wrona, Zajas, Mokry, Rajwa, Kalamus, Kowalikowski, Pilarz, Myśliwy, Grzesik, Skęczek, Herka, Zdeb, Figna, Damaz, Czopek, Jonkisz.  
LKS Bestwina – Polonia F.C. 0 : 2

Do góry