Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Szkolenie dla mikro- i małych przedsiębiorstw

07. 07. 19
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5400

Pewno są w naszej gminie przedsiębiorcy albo potencjalni przedsiębiorcy, którzy swoją działalność chcieliby rozwinąć w oparciu o środki unijne.

W 2002 roku została w Warszawie zarejestrowana Fundacja Rozwoju, nad którą nadzór sprawuje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W celu lepszego przygotowania polskich przedsiębiorców w staraniach o wsparcie unijne ich planów inwestycyjnych Fundacja Rozwoju proponuje fachową pomoc w całym procesie przygotowania dokumentacji, niezbędnej do złożenia aplikacji o dofinansowanie projektów.                                                   W pierwszej kolejności organizowany jest cykl seminariów dla przedstawicieli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla wszystkich osób, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą na własny rachunek, posiłkując się środkami z Unii Europejskiej.
Osoby, które chciałyby uczestniczyć w szkoleniu mogą zgłosić taki zamiar faxem (022) 654 53 85, e-mailem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Odpłatność za udział to tylko 50 zł. brutto. (Wystawiane są  faktury VAT). W ramach odpłatności zapewnione są materiały, napoje, obiad i kompetentne wykłady. Wpłaty za udział w szkoleniu należy dokonać na rachunek bankowy Fundacji Rozwoju:                                                08 2030 0045 1110 0000 0079 7980.
O terminie i miejscu seminarium Fundacja poinformuje oddzielnie. Informacje dodatkowe: www.fundacjarozwoju.pl oraz telefonicznie pod numerem (022) 620 66 06

Do góry