Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Jutro Turniej Dzikich Drużyn

08. 07. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4503
 Jednodniowy Turniej Dzikich Drużyn rozpocznie się w sobotę o 9:00 na boisku organizatora,tj. LKS Przełom Kaniów, któremu w organizacji pomaga Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie. Zbiórka drużyn nastąpi o 8:30. Chwilę później kapitanowie wezmą udział w losowaniu grup. W turnieju grać będzie 10 zespołów podzielonych na 2 grupy po 5 drużyn. Spotkania rozgrywane będą równolegle na obu połówkach głównego boiska systemem każdy z każdym 2x10 minut, a więc wszystkie drużyny rozegrają w fazie eliminacyjnej cztery spotkania. Następnie z każdej grupy do półfinału wejdą 2 zespoły i grać będą:  "A1" - "B2" oraz ''A2" - "B1".Kolejno nastąpi mecz o 3 miejsce i finał.
Wszyscy zawodnicy z drużyn, które staną na podium, otrzymają pamiątkowe statuetki. Dodatkowo gracze z najlepszego zespołu nagrodzeni zostaną skromnymi upominkami.
Po meczach grupowych nastąpi przerwa na posiłek przygotowany przez zarząd klubu.
Składy zgłoszonych drużyn na www.przelom-kaniow.info

Do góry