Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wernisaż malarski

08. 07. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4485

 Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie zaprasza na Wernisaż malarski Marleny Selin - Kóska, który odbędzie się dzisiaj o godz.16 w Czytelni GBP w Bestwinie.

”Artystka tworzy od zawsze, właściwie trudno powiedzieć dokładnie od kiedy, talent swój zawdzięcza tradycjom rodzinnym, które z pokolenia na pokolenie były pielęgnowane w jej rodzinie. Na początku malowała portrety ołówkowe z czasem jednak przestawiła się na pędzel. Co jakiś czas uczęszcza na warsztaty artystyczne do Pracowni Sztuk Pięknych w Bielsku Białej, gdzie pobiera lekcje rysunku i malarstwa, będzie ją można również spotkać na ulicach Władysławowa miejscowości, z której pochodzi, gdzie rysuje ludzi na żywo”
Do góry