Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

To nie tylko mecze....

08. 06. 02
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4016

Kiedy mecze piłki nożnej rozgrywane są na boisku w Kaniowie na trybunach można zobaczyć całe rodziny, a więc wnuki, dzieci, rodziców, dziadków. Atmosfera, jaka panuje w czasie meczów, zywiołowy i radosny doping grupy kibiców sprzyjają takim rodzinnym wyprawom z domu. Dostrzegli to również członkowie zarządu i starają się w czasie przerwy w każdym meczu przygotować dla kibiców jakąś atrakcję. Obecnie jest to losowanie nagród wśród osób, które zakupiły bilety. Losowanych jest od 3 do 5 numerów, a nagrody bywają atrakcyjne.

 

 

 

1 czerwca, na tydzień przed Euro'2008, losowane były głównie atrybuty prawdziwego kibica, a więc koszulki, czapeczki, szaliki, piłki w barwach narodowych oraz szklanki do złocistwgo napoju, wszak kibic musi przepłukiwać gardło w czasie dopingowania. W tym dniu, z okazji Dnia Dziecka, przeprowadzono równiez konkurs dla dzieci w żonglerce piłką. W kategorii szkoły podstawowe najlepszy był Mateusz Radwański, lider kaniowskich żaków, drugi był Adam Nóżka a trzeci Mateusz Adamiec, cała trójka to zawodnicy występujący w kaniowskich żaczkach i trampkarzach. Wśród gimnazjalistów zwyciężył Szymon Święs przed Dawidem Brzeźniakiem.Te dwie osoby to również zawodnicy. Szymon gra w Podbeskidziu a Dawid w Kaniowie.
W czasie ostatniego meczu w Kaniowie, za dwa tygodnie,odbędzie się konkurs w strzelaniu do bramki z połowy boiska.
Fotomontaż z meczu można zobaczyć TUTAJ

Do góry