Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Gimnazjaliści walczyli na piasku

08. 06. 03
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4372
 Od 9 rano na Przystani Żwirownia w Kaniowie rywalizowali dzisiaj między sobą w siatkówkę plażową uczniowie gimnazjów gminy Bestwina. (Zdjęcia w Galerii ) Były to doroczne rozgrywki o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Bestwina.Każde z gimnazjum wystawiło po 3 drużyny dziewcząt i 3 drużyny chłopców, konieczne więc było rozegranie w każdej grupie po 15 meczów, czyli w sumie 30.
Znakomicie dopisała pogoda,wszak przy tej konkurencji nie wolno narzekać na nadmiar słońca i brak wiatru. W ubiegłym roku deszcz rozganiał grających i przeszkodził również w dekoracji zwycięzców. W tym roku wszystko przebiegło sprawnie, a bliskość wody powodowała, że zawodnicy w czasie przerw biegali się ochłodzić.
Podobnie, jak w zeszłym roku nauczyciele WF-u smażyli na grillu kiełbaski i serwowali swoim podopiecznym.
 W punktacji drużynowej zwyciężyło Gimnazjum Publiczne w Bestwinie. Wśród dziewcząt I miejsce zajęły Martyna Desperak i Katarzyna Chrapek z GP Bestwinka, II - Asia Ślosarczyk i Ewelina Ślosarczyk z GP Bestwina, III - Kinga Stasicka i Kasia Krawczyk - GP Bestwina.
Wśród chłopców najlepsi byli Damian Wróbel i Wojciech Jędryka - GP Bestwina, II - Dawid Brzeźniak i Kuba Walaszczyk - GP Bestwinka, III - Kuba Krystyan i Jacek Kropacz.
Do góry