Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nowy portal

07. 07. 04
Wpis dodał: Administrator
Odsłony: 8176

Od dziś rusza nowy niezależny portal mieszkańców gminy Bestwina! Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony www.gminabestwina.info

Drogi Internauto, znajdziesz tutaj informacje o wydarzeniach dużych i małych, o sukcesach i porażkach(oby tych nie było w ogóle), dowiesz się, co działo się na sąsiedniej ulicy i czym emocjonowali się mieszkańcy każdego sołectwa. Towarzyszyć będziemy poczynaniom naszych sportowców, zarówno tym, którzy kopią piłkę, jak również tym, którzy uganiają się za nią na kajakach i z rakietką w ręku. Starać się będziemy informować również o wydarzeniach w każdej dziedzinie, które toczyć się będą poza Naszą Gminą, ale z udziałem jej przedstawicieli i reprezentantów.

Zamierzamy informować o przejawach aktywności naszych mieszkańców, przybliżać sylwetki osób, które przyczyniają się do promocji Naszej Gminy i jej rozwoju, które swoim zaangażowaniem, pomysłami organizują wolny czas innym i pozwalają zapomnieć o nudzie.

Stwarzamy Ci także, Drogi Internauto, możliwość aktywnego uczestnictwa w informowaniu społeczeństwa o wydarzeniach, których byłeś uczestnikiem lub świadkiem.

Jeśli chcesz podzielić się z innymi swoimi wiadomościami, sukcesami, jakie odniosłeś Ty lub Twoi bliscy, znajomi, sąsiedzi po prostu napisz o tym i prześlij do nas, a za naszym pośrednictwem będzie mógł się dowiedzieć o nich cały świat.

Masz ciekawą fotografię? Chcesz ją pokazać innym? Prześlij ją do nas, a my sprawimy, że zobaczy ją każdy, kto odwiedzi nasz portal.

Uważasz, że w Naszej Gminie źle się dzieje? Chcesz, aby jakiś problem, który dręczy Ciebie i innych mieszkańców został załatwiony? Napisz o tym do nas, a my poruszymy albo bezpośrednio naszą gminną władzę, albo spróbujemy go rozwiązać poprzez radnych. Jeśli problem będzie wymagał interwencji władz i instytucji spoza naszej Gminy przekażemy go tam, gdzie należy.

Wierzymy jednak, że nie pozostaniesz anonimowy, a my zapewniamy Cię, że tam gdzie tego nie będziesz sobie życzył, Twoje dane nie zostaną ujawnione.

Zapraszamy do odwiedzin i do współpracy.

Komentarze   

Administrator
#1 Administrator 2007-07-05 17:10
Bardzo się cieszę, że będziemy mieli nowy portal
Do góry