Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Laureaci olimpiad odwiedzili Bestwinkę

08. 04. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4798
 18.04.2008 r. w Gimnazjum w Bestwince odbyła się uroczystość rozdania dyplomów laureatom konkursów przedmiotowych z powiatów: cieszyńskiego, żywieckiego, pszczyńskiego, bielskiego oraz bielskiego grodzkiego zorganizowana przez Śląskiego Kuratora Oświaty.
Koordynatorem i prowadzącą imprezy była Pani wizytator- mgr Anna Jankowska-Wdowiak. Ponadto w uroczystości wzięli udział inni przedstawiciele Kuratorium Oświaty Delegatury w Bielsku-Białej: Pani wizytator Grażyna Chorąży, Dyrektor Delegatury- Pan Jacek Szczotka, przedstawiciele władz gminnych: wicewójt Artur Beniowski, Dyrektor GZOSiP- Pan Arkadiusz Maj, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bestwince- Pani mgr Wiesława Ochman –Szeliga, Dyrektor Gimnazjum w Bestwince- mgr Danuta Tekieli-Herman i przede wszystkim 138 laureatów wraz z opiekunami.
 Uroczystość została uświetniona pięknym programem artystycznym przygotowanym przez młodzież naszej szkoły pod opieką Pani mgr Anny Makuchowskiej oraz pani mgr Anny Tomaszczyk. Oprawę plastyczną imprezy przygotowała Pani mgr Agata Toporek oraz Pani mgr Celina Gonet, wykorzystując prace uczniów.
Należy jeszcze wspomnieć, że Gimnazjum w Bestwince również może się poszczycić w tym roku dwoma laureatami : z  geografii (Anna Dąbrowska) i historii ( Dawid Góra ).
Tekst i zdjęcia: Marta Kubiczek
Do góry