Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

GLSA-Lontex wygrywa fazę zasadniczą

08. 04. 19
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4565

 Przedostatnia kolejka niczym nie zaskoczyła ani kibiców ani uczestnkiów jeśli chodzi o wyniki, ale warto zaznaczyć,że sensacje wisiały w powietrzu. Bywały momenty,że drużyny, które ostatecznie wygrały swe mecze dosyć długo przegrywały i dopiero w końcu przechylały szalę na swoją korzyść. Warto zwrócić uwagę na dość dobrą formę drużyny LHP, która po falstarcie na początku ligi wzięła się do roboty,postanowiła korzystać ze wskazówek trenera i zaczęła poważnie myśleć o awansie do finałów GALS.
Pierwsze na placu boju pojawiły się drużyny Orłów Adama i Lontexu. Po dość emocjonującym i obfitującym w nerwy pojedynku zwyciężyła drużyna Lontexu 0:2 (19:25 ; 22:25). Zawodnikiem meczu został Paweł Żelazny.
W następnym meczu zmierzyły się ze sobą drużyny Wioślarzy Widmo oraz LHP, które, jak wczesniej wspomniano, zaczęłó korzystać i grać pod bacznym okiem swojego trenera. Wyniki rywalizacji wyniósł 0:2 (18:25 ; 20:25). Zawodnikiem meczu wybrany został Daniel Wojtyła.
 W trzecim meczu w szranki stanęły zespoły, które prawdopodobnie zagrają ze sobą w finałach ligi, czyli Agropunkt i Lontex. Po zaciętym spotkaniu zwyciężył Lontex 0:2 (21:25 ; 23:25). Zawodnikiem meczu wybrany został Paweł Żelazny.
Kolejny mecz Lontexu i kolejne zwycięstwo. Tak można określić mecz Lontexu z Wioślarzami Widmo.Dość niespodziewanie na początku prowadzenie objęli gracze Wioślarzy,utrzymywali je do 16 punktów, lecz ostatecznie drużyna z Czechowic została zwycięzcą tego meczu (23:25 ; 16:25), a na gwiazdę nie tylko tego meczu, ale całej ligi wyrasta Paweł Żelazny, który prowadzi do zwycięstw swoją drużynę.
Ostatni mecz to zwycięstwo Agropunktu nad LHP 2:0 (26:24 ; 25:23). Agropunkt swoją regularną grą na wysokim poziomie ostatecznie zajmie prawopodopnie 3 miejsce a LHP również na 100% znajdzie się w fazie play-off. Zawodnikiem meczu został wybrany Mateusz Mynarski.
Za tydzień w najciekawszym meczu ujrzymy drużyny Agropunktu i AZS Kamikadze o 3 miejsce w lidze.
26 KWIECIEŃ – TERMIN VIII:
1. POGOŃ POLESIE – LHP TEAM
2. MAKOWSKI TEAM – COOK RIDER’S
3. POGOŃ POLESIE – ORŁY ADAMA
4. AZS KAMIKADZE TEAM – COOK RIDER’S
5. AGROPUNKT – AZS KAMIKADZE TEAM
6. POGOŃ POLESIE – COOK RIDER’S

Relacja wg "Dantego" ;-))) 

Do góry