Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

III kolejka GLSA

08. 03. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4604

 Dwie ostatnie drużyny spośród dziesięciu zgłoszonych do rozgrywek Gminnej Ligi Siatkówki Amatorów rozegrały swoje pierwsze mecze, a dwie inne rozpoczęły już drugą serię.

15 marca w sali gimnastycznej przy ZSP i Gimnazjum w Bestwince spotkały się następujące drużyny i uzyskały wyniki:

COOK RIDER’S – LONTEX  0 – 2 (16 : 25; 23 : 25) Najlepszym zawodnikiem był Paweł Żelazny - Lontex

LHP TEAM – OBITE KOLANA  0 – 2 (23 : 25; 21 : 25) Najlepszym zawodnikiem był Łukasz Kraus – Obite Kolana

COOK RIDER’S – OBITE KOLANA  0 – 2 (0 : 25; 0 : 25) Najlepszym zawodnikiem był Łukasz Kraus – Obite Kolana

LHP TEAM – LONTEX  0 – 2 (15 : 25; 14 : 25) Najlepszym zawodnikiem był Paweł Żelazny - Lontex

LHP TEAM – COOK RIDER’S  2 – 1 (23 : 25; 25 : 16; 15 : 5) Najlepszym zawodnikiem był Adrian Bachorczyk – LHP Team

OBITE KOLANA – LONTEX 0 – 2 (15 : 25; 20 : 25) Najlepszym zawodnikiem był Maciej Nycz - Lontex

Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ

1. Obite Kolana                    9pkt   10:3,   299-256
2. Lontex                             6pkt   6:0,     150-103
3. Makowski Team               6pkt   6:0,     153-121
4. Agropunkt                        4pkt   4:2,      146-109
5. AZS Kamikadze Team     3pkt   4:3,     130-128
6. LHP Team                        2pkt   4:10,    287-306
7. Wioślarze Widmo            2pkt   2:4,     107-136
8. Orły Adama                     0pkt   2:6,     159-174
9. Cook Rider's                    0pkt    2:6,     137-178
10. Pogoń Polesie                0pkt   0:6,      90-150

 Najlepsi gracze ligi:
1. Łukasz Kraus - Obite Kolana - 3 wyróżnienia

2. Daniel Wojtyła - LHP Team - 2 wyróżnienia
     Marek Podsiadło - Makowski Team - 2 wyróżnienie
     Paweł Żelazny - Lontex - 2 wyróżnienia
     Szymon Nikiel - Agropunkt - 2 wyróżnienia

3. Michał Nikiel - Wioślarze Widmo - 1 wyróżnienie
    Grzegorz Figacz - Obite Kolana - 1 wyróżnienie
    Maciej Wójtowicz - Obite Kolana - 1 wyróżnienie
    Dariusz Kwaśny - AZS Kamikadze - 1 wyróżnienie
    Radosław Hohoł - AZS Kamikadze - 1 wyróżnienie
    Adrian Bachorczyk - LHP Team - 1 wyróżnienie

Do góry