Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Szukamy domu dla suczki

08. 03. 16
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4545

 Szukamy domu dla ślicznej krótkowłosej, małej suczki w kolorze gorzkiej czekolady. Jest bardzo posłuszna, ułożona, mądra i przyjacielska. Prawdopodobnie ktoś wyrzucił ją z samochodu i odjechał. Piesek czeka na nowego właściciela, który zaopiekuje się nią i pokocha . Jest prześliczna i bardzo sympatyczna. Nie jest agresywna. Widać, że przebywała dotychczas w domu, gdyż nie gryzie przedmiotów, nie drapie, intuicyjnie kładzie się na "swoim" kocyku. Jest czysta, swoje potrzeby załatwia na zewnątrz. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto zechce pomóc tej doświadczonej przez los suczce, a ona z całą pewnością odwdzięczy się wiernością i będzie wspaniałym towarzyszem swojego nowego właściciela. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr telefonu 0 506 566 860, drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź za pomocą komunikatora GG 2366182.

Do góry