Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Ruszyła Gminna Liga Siatkówki Amatorów

08. 03. 01
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4941
 W sobotni ranek, 01 marca na Sali gimnastycznej w Bestwince odbyły się pierwsze mecze Gminnej Ligi Siatkówki Amatorów. Na ten dzień zaplanowano sześć spotkań. Zgodnie z regulaminem GLSA obsady sędziowskie zapewnione zostały przez drużyny biorące udział w rozgrywkach. Po każdym meczu kapitanowie grających ze sobą drużyn wybierali jednego – najlepszego zawodnika. Podczas rozgrywek obecny był przedstawiciel organizatora - Andrzej Wojtyła.
W pierwszym meczu Obite Kolna zmierzyły się z Agropunktem. Sędzią wybrany został Michał Nikiel. Obite kolana pokonały zawodników z Agropunktu 2:0 (27:25, 25:21). Najlepszym zawodnikiem tego meczu wybrany został Łukasz Kraus.
W drugim meczu przy siatce spotkali się Wioślarze widmo z Pogonią Polesie, sędziował Kamil Grygierczyk. Zwyciężyli Wioślarze widmo 2:0 (25:14, 25:22). Jako najlepszego zawodnika wytypowano Michała Nikiel.
W trzecim spotkaniu Obite kolana pokonały Pogoń Polesie 2:0 (25:15, 25:14). Rola sędziego przypadła Kamilowi Nycz, a najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano Macieja Wójtowicza. Uczestnicy czwartego meczu, zawodnicy Agropunktu pokonali swoich rywali, Wioślarzy widmo 2:0 (25:16, 25:16) Sędziował Kamil Grygierczyk. Miano najlepszego zawodnika meczu przypadło tym razem Szymonowi Nikiel.
W kolejnym meczu Obite kolana zmierzyły się z Wioślarzami widomo, pokonując ich 2:0 (25:19, 25:13). Spotkanie sędziował Kamil Nycz, najlepszym zawodnikiem wybrano zaś Grzegorza Figacz.
W ostatnim meczu, pierwszego dnia rozgrywek Agropunkt pokonał Pogoń Polesie 2:0 (25:9, 25:16). Sędziował Kamil Grygierczyk, a najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został ponownie Szymon Nikiel.
Kolejny rozgrywki już za tydzień.
Tym razem zmierzą się:
1. LHP TEAM - ORŁY ADAMA
2. AZS KAMIKADZE TEAM – MAKOWSKI TEAM
3. LHP TEAM – MAKOWSKI TEAM
4. ORŁY ADAMA – AZS KAMIKADZE TEAM
5. LHP TEAM – AZS KAMIKADZE TEAM
6. ORŁY ADAMA – MAKOWSKI TEAM
Do góry