Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Franklin nie zawiódł

07. 10. 31
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 7260

 Zgodnie z zapowiedzią Franklin odwiedził we wtorek dzieci w naszej gminie. Najpierw zjawił się w Kaniowie, a godzinę później w Janowicach. Powodem jego wizyty było wręczenie nagród za udział w konkursie rysunkowym pt. „Franklin i jego przyjaciele” ogłoszonym przez Bibliotekę w Janowicach. Dzieci z klas 1 – 6 do 15 października mogły złożyć w bibliotekach wykonane przez siebie rysunki. Następnie jury dokonało ich oceny, a we wtorek, 30 października Franklin osobiście wręczał nagrody i drobne upominki.

Biblioteka w Kaniowie przeprowadziła w tym dniu jeszcze błyskawiczne konkursy z wiedzy o bohaterach bajek z Franklinem i również za prawidłową odpowiedź można było zdobyć nagrodę. W Janowicach z kolei dzieci poznały historię, jak Franklin wypożyczał książki w bibliotece.

W Kaniowie wyróżnienie i nagrody otrzymały następujące dzieci: Asia Tomasiewicz, Karolina Jonkisz, Dawid Kopeć, Agnieszka Sysło, Marlena Mikoda, Natalia Waluś, Karolina Klimczak, Anna Ramenda, Kamil Adamiec, Edyta Wilczek, Marcelina Janik, Ewelina Golik, Zuzanna Jonkisz, Marta Głąb, Agnieszka Saczko, Kinga Hatala.

 W Janowicach nagrody otrzymały dzieci: Karolina Klasa,  Klaudia Rąba ,  Joanna Sławińska, Bartłomiej Mynarski, Natalia Pieczka, Oliwia Szczypka, Dawid Gleindek, Sebastian Grygier, Justyna Nóżka, Agnieszka Wojtyła, Natalia Jakubiec, Anna.

Każde dziecko mogło dotknąć Franklina, wymienić z nim uścisk dłoni, no i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

W Galerii zdjęcia dzieci z Kaniowa i Janowic
Do góry