Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Fatalny weekend LKS Bestwina i LKS Kaniów

07. 10. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5973

LKS Bestwina - Sokół Zabrzeg 0:5 (0:1)
Bestwina: Janowiec – Gołąb, Dragan, Kowolik, Żurek (87. B. Figna) – D. Hajnc (35. Małaczek), Pilarz, Rudyk,, Kalamus – Skęczek (80 Szwed) Słowiński (70. Damaz).
Trener: Rudyk
 

Sokół Buczkowice - Przełom Kaniów 5 : 0 (1:0)
Kaniów: Stachowicz- Łanocha, Fluder, Gąsiorek, Soloch (Szwed)- Lach, Rogol (Żurek), Sztorc, Grygierzec, Adamczyk- Jurczyga
 

LKS Żar Międzybrodzie Bialskie – KS Bestwinka 2 :2

Bramki zdobyli : Sławomir Głombek, Rafał Zbijowski

Skład: Bieszczad, Holek, Bigos (Stawowczyk), Głombek, Jarosz, Pietruszka, Łukosz A. (Wierzgoń), Ślosarczyk (Wróbel D.), Łukosz P., Zbijowski, Balon.

Do zupełnie nieudanych będą zaliczać ostatni weekend kibice LKS Bestwina oraz LKS Kaniów. Obie drużyny zainkasowały po 5 bramek a po stronie strzelonych „zero”. Na 16 drużyn występujących w klasie okręgowej LKS Bestwina zajmuje 14 miejsce z 5 punktami za 1 zwycięstwo i 2 remisy. Przegrała 7 spotkań.LKS Kaniów także do tej pory zdobył 5 punktów i zajmuje 13, przedostatnie miejsce w tabeli rozgrywek o mistrzostwo klasy „A”.W najlepszej sytuacji jest KS Bestwinka, zajmujący 4 miejsce z 6 zwycięstwami, 1 remisem i dwoma porażkami. Zwłaszcza ten remis jest bardzo cenny, bo zdobyty na boisku lidera w Międzybrodziu. Do pierwszego miejsca Bestwinka ma tylko 3 punkty straty.
Do góry