Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wieści z LKS Bestwina

07. 08. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5390
 Na boisku LKS Bestwina gościła kolejna egzotyczna drużyna. Miejsce to wybrały sobie do rozegrania sparingu: algierski RC Kouba oraz reprezentant Młodej Orange Ekstraklasy – Polonia Bytom.
RC Kouba to klub z dzielnicy Algieru występujący w II lidze. Pierwsza połowa, mimo widocznej przewagi algierskich graczy zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Po zmianie stron na prowadzenie wyszli Bytomianie, ale kolejne bramki zdobywali Algierczycy.
Polonia Bytom – RC Kouba 1:3

 Goście z Algierii rozegrali już wcześniej mecze z Piastem Gliwice oraz Ruchem Radzionków.
Prezes LKS Bestwina Adam Tomala potwierdził zmianę na stanowisku trenera. Eugeniusza Wyląga zastąpił 30 – letni  były już obrońca LKS Gierałtowice, mający za sobą występu w IV ligowym Wawelu Wirek, Marcin Rudyk. Do zespołu doszło 3 nowych zawodników, ale prezes Tomala nie chciał zdradzić ich nazwisk, wychodząc z założenia, że do najbliższego meczu już tylko parę dni i kibice najlepiej poznają ich bezpośrednio na boisku.
Bestwina - Zapora Porąbka , niedziela, 12 sierpnia, godz. 11.

Do góry