Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

LKS Przełom Kaniów bez sternika

09. 02. 01
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4048
 Tydzień temu w LKS Bestwina a dzisiaj, tj.1 lutego br w LKS Przełom Kaniów odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze . KS Bestwinka ma inny cykl wyborczy i tam odbyło się tylko zebranie sprawozdawcze.
Sprawozdania ustępującego zarządu, którym kierował Łukasz Furczyk zostały pozytywnie przegłosowane przez zgromadzonych na sali członków klubu, udzielono absolutorium i przyjęto bilans wraz z rachunkiem zysków i strat.Uczestniczyły w nim 32 osoby, obecny był wójt Stefan Wodniak, zastępca wójta Artur Beniowski, radny Józef Maziarz, prezes OSP Władysław Kóska, dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji Grzegorz Boboń, który przewodniczył zebraniu..Dokonano wyboru 15 - osobowego składu zarządu, jednakże na pierwszym posiedzeniu zarządu, zwołanym w przerwie Walnego zebrania, wybrano jedynie sekretarza i kierownika sekcji piłki nożnej.
Kierownikiem sekcji piłki nożnej został Czesław Tomala, natomiast sekretarzem Grzegorz Wieczorek.Kolejna próba wyłonienia prezesa, wiceprezesa oraz skarbnika podjęta zostanie w najbliższą środę.
Członkami zarządu zostali: Mariusz Wojtuszek, Antoni Olek, Łukasz Furczyk, Czesław Tomala, Edward Jonkisz,  Grzegorz Wieczorek, Jan Kasperek, Kamil Pindel, Jerzy Zużałek, Krzysztof Gałuszka,Antoni Wojsław, Jan Fajfer, Tadeusz Bodzek, Piotr Gałuszka, Franciszek Radzik.
Komisję rewizyjną tworzą: Marek Pękala, Marian Antos, Marcin Gęszka, Edward Góra.
Do góry