Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Uczta dla siatkarzy

09. 01. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3832
 Wzorem ubiegłego roku od 14 lutego rusza Gminna Liga Siatkówki Amatorów, którą organizują: Grzegorz Boboń – dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Jerzy Zużałek  i Andrzej Wojtyła – radni Rady Gminy Bestwina. Harmonogram rozgrywek będzie ustalany przez Organizatora na bieżąco i publikowany na stronach www.gminabestwina.info , www.janowice.glt.pl , www.kultura.bestwina.pl .
To jednak nie wszystko co czeka miłośników siatkówki. Ci sami organizatorzy zapraszają do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Bestwina, który odbędzie się w ferie, 31 stycznia, od godz. 9 w Bestwince.
W Turnieju 31 stycznia będzie uczestniczyć tylko 6 drużyn (ze względów organizacyjnych), a kryterium uczestnictwa będzie kolejność zgłoszenia i wpłacenia wpisowego w wysokości 30 zł od drużyny.
W Gminnej Lidze Siatkówki Amatorów (Regulamin i szczegóły w zakładce Gminna Liga Siatkówki z lewej strony) weźmie udział 10 drużyn a wpisowe wynosić będzie 100 zł od drużyny. W tym wypadku również decydować będzie kolejność wpłacenia wpisowego, a dokonywać go należy w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie. Dotyczy to Turnieju i GALS.

Do góry