Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Pierwsza zapowiedź finału WOŚP

08. 12. 29
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3825
 Chyba po raz pierwszy w gminie Bestwina zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 10 stycznia 2009 r. na Terenach Rekreacyjnych w Kaniowie odbędzie się koncert zgłoszony jako impreza towarzysząca Finałowi WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach, który odbędzie się 11 stycznia 2009 na Placu Targowym.
14:00 Punkracy (punk rock) - Jawiszowice
15:00 Bastard (thrash metal) - Bielsko-Biała
16:00 Magda Wang (rock) - Bestwina
17:00 Lacrime Dei (melodyjny skandynawski metal) - Bestwina
18:00 3R Salam Sound System (rotts/reagge/ragga) - Brzeszcze/Cz-Dz
19:00 Campay (reagge/ska) - Tychy
20:00 Dj Dragon & Dj A-Tom
W programie przewidziane wiele licytacji.
Organizatorzy założyli stronę internetową http://www.koncerty-kaniow.com , na której zamieszczane bedą informacje dotyczące kaniowskiej imprezy towarzyszącej.Również strona www.gminabestwina.info towarzyszyć będzie przygotowaniom do tego koncertu, nie zabraknie również informacji z koncertu.Już dziś zapraszamy do udziału.
W 2009 roku WOŚP zagra na rzecz wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci. Finałowi przyświecać będzie również hasło „ W zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Do góry