Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Quiz sportowy - wygraj radio CD/MP3

08. 12. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3865
 Portal www.przelom-kaniow.info zaprasza na drugi - w historii istnienia strony - quiz sportowy. Do wygrania radio CD/MP3 oraz pendrive 1GB.
Quiz tworzy 12 pytań z odpowiedziami a,b,c,d. Tylko jedna opcja w danym pytaniu będzie poprawna. Odpowiedzi na pytania można znaleźć w archiwum portalu.
Wygra osoba, która jako pierwsza przyśle poprawne odpowiedzi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W przypadku, gdy do wtorku do godziny 20:00 żaden z uczestników nie przyśle wszystkich poprawnych odpowiedzi, wygra osoba, która udzieli ich najwięcej poprawnych. Nagrodzone będą dwie osoby.

Do góry