Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

XXII Powiatowy Rajd Górski z udziałem dzieci ZSP Kaniów

24. 06. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 132
Artur BPonad 240 uczestników z 6 szkół podstawowych z terenu powiatu bielskiego szczęśliwie dotarło na metę XXII Powiatowego Rajdu Górskiego zlokalizowaną na terenie Chaty na Groniu w Mesznej. Wśród nich była reprezentacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kaniowie a wraz z nią radny powiatowy, Artur Beniowski.
Organizatorem rajdu niezmiennie od lat jest Oddział PTTK "Podbeskidzie” w Bielsku-Białej wraz z Wydziałem Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.  Do celu dzielni piechurzy dotarli, mając do wyboru aż 5 różnych tras o zróżnicowanym stopniu trudności.
Na uczestników rajdu czekały nie tylko malownicze trasy i niezapomniane widoki, ale również wiele atrakcji. Pierwszą z nich była biesiada z pyszną kiełbaską, która pomogła uczestnikom nabrać siły po wędrówce. Kolejnymi atrakcjami były występy wokalne oraz konkurs wiedzy o powiecie, gdzie uczestnicy świetnie się bawili i rywalizowali o atrakcyjne nagrody, jednocześnie ucząc się nowych, ciekawych faktów o naszym regionie.
Zdjęcie: Facebook Artur Beniowski - Radny Powiatu Bielskiego
Do góry