Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Dwukrotne podum Konrada Kanika w Małopolska Joyride Festiwal

24. 06. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 144
 8822518841908235471Małopolska Joyride Festiwal to jedna z ważniejszych imprez rowerowych zaliczana do cyklu Pucharu Polski. To prawdziwe święto wszystkich rowerzystów, którzy co roku spotykają się w Kluszkowcach, by wspólnie jeździć na rowerach i bawić się do białego rana na imprezach. To miejsce idealne dla profesjonalistów i amatorów, dzieci i dorosłych, kobiet i mężczyzn. W tym roku wszyscy miłośnicy dwóch kółek spotkali się w Kluszkowcach w dniach 7 - 9 czerwca. Każdy, kto czuje w sobie chęć rywalizacji niezależnie od wieku, mógł znaleźć dla siebie dyscypliny zaliczane do kolarstwa grawitacyjnego, w których można próbować swoich sił. Mieszkaniec Bestwiny, Konrad Kanik z teamu Trek Bielsko Racing brał udział we wszystkich dostępnych dla niego wiekowo konkurencjach (13 – 14 lat). Największy sukces odniósł w konkurencji Garmin Enduro, zajmując 2 miejsce i tracąc tylko 1,78 s do miejsca pierwszego. Kolejną konkurencją, w której stanął na podium był Schwalbe Dual slalom. W kategorii Skrzaty 2010 - 2011 Konrad zajął również drugie miejsce.
Gratulacje!
Do góry