Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź sportowego weekendu

24. 06. 07
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 159
Najbliższy weekend bogaty jest w różne wydarzenia w naszej gminie. Piknik Rodzinny w Bestwince, Janowicki Rajd Rowerowy w Janowicach, XIX Międzynarodowy Turniej Kajak Polo w Kaniowie z udziałem drużyn z Polski, Austrii, Czech, Węgier i Finlandii zapowiadają się niezwykle interesująco. No i do tego dochodzą jeszcze mecze piłki nożnej.
W B klasie KS Bestwinka zapewnił już sobie mistrzostwo i powrót do A klasy. Dotychczas rozegrane mecze kończyły się okazałymi zwycięstwami bestwinczan, nie wypada zepsuć sobie tej statystki w ostatnim meczu, a przeciwnikiem w nim będzie Groń Bujaków. Najlepszy strzelec zespołu i całej bielskiej B klasy, Grzegorz Sztorc również powinien jeszcze poprawić swój bilans, ponieważ w rundzie jesiennej trafił 21 razy, teraz, wg moich obliczeń ma ich 20, a przecież nie wypada obniżać lotów 😊.
W A klasie LKS Kaniów w ramach 25 kolejki udaje się do Grodźca, aby zmierzyć się z zajmującym 5 miejsce Zamkiem, który zdobył do tej pory 35 punktów. LKS Kaniów ma ich 22 i zajmuje 13 miejsce.
W lidze okręgowej rozegrana zostanie 29 kolejka i LKS Bestwina również rozegra wyjazdowe spotkanie, udając się do pobliskich Goczałkowic, gdzie jego przeciwnikiem będą rezerwy trzecioligowego LKS Goczałkowice-Zdrój. Zajmuje on 6 miejsce z 44 punktami, bestwinianie są na miejscu 12 i mają 31 punktów.
Sobota, 8 czerwca, godz. 17.00 - Groń Bujaków – KS Bestwinka
Sobota, 8 czerwca, godz. 17.00 – Zamek Grodziec – LKS Kaniów
Sobota, 8 czerwca, godz. 15.00 – LKS II Goczałkowice-Zdrój – LKS Bestwina
Do góry