Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Świąteczna zbiórka żywności

08. 12. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5192
ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI 5-7 XII 2008r
 
 Już po raz 12 Banki Żywności w całym kraju organizują zbiórkę żywności z myślą o paczkach świątecznych dla najuboższych wielodzietnych rodzin, Seniorów,osób samotnych czy niezaradnych życiowo. W dniach zbiórki Śląski Bank Żywności organizuje w prawie 100 specjalnie oznakowanych placówkach handlowych na terenie 28 miast naszego regionu w których wolontariusze z miłym uśmiechem będą zachęcać do podzielenia się zakupami, lub finansowego wsparcia naszej akcji. Z ponad 1000 wolontariuszami chcemy pomóc tym osobom i rodzinom, którym teraz wiedzie się gorzej.
Więcej informacji na stronie internetowej - www.silesiafoodbank.eu
W Gminie Bestwina zbiórka będzie prowadzona w następujących punktach:
  • Sklep ROLL - Bestwina ul. Krakowska 122
  • GS "Samopomoc Chłopska" Sklep nr 13 - Bestwina ul. Krakowska 176
  • SuperMarket "MAX" - Kaniów ul. Krzywolaków 3
Do góry