Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu - aktualizacja

24. 05. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 363
Uwaga! Zmiana terminu meczu LKS Kaniów - niedziela, 2 czerwca, godz. 17.00 LKS Kaniów – TS Podbeskidzie S.A. III
W lidze okręgowej rozegrana zostanie 28 kolejka, a w niej LKS Bestwina (11 miejsce, 31 punktów, bramki 48:68) zmierzy się z walczącym o awans do IV ligi GLKS Sferanet Wilkowice, który w 26 kolejkach zgromadził 63 punkty za 21 zwycięstw, bramki 101:28. W październiku na własnym boisku GLKS pokonał bestwinian 5:1, ale nie jest to drużyna, z którą nie można wygrać, ponieważ 5 porażek na swoim koncie ma, np. z OKS Juwe Jaroszowice, czy też z Sokołem Zabrzeg.
W bielskiej A klasie LKS Kaniów czeka bardzo trudny mecz, bo do Kaniowa zawita drużyna, która już zapewniła sobie awans do ligi okręgowej i w 23 meczach nie doznała żadnej porażki, wygrywając 20 i tylko 3 remisując. Oczywiście mowa o TS Podbeskidzie III. Ale czy i liderowi nie zdarza się czasem słabszy mecz? LKS Kaniów potrzebuje punktów, więc czy są szanse, że pokusi się o niespodziankę?
W B klasie na boisku w Bestwince odbędzie się mecz na szczycie – mecz prawdy. Będzie to nie tylko mecz dwóch najlepszych drużyn, ale również pojedynek najlepszych snajperów: Grzegorza Sztorca i Norberta Foksa. KS Bestwinka ma na swoim koncie komplet zwycięstw, Wilamowiczanka doznała porażki właśnie z KSB i zremisowała w Bujakowie z Groniem.
Sobota, 1 czerwca, godz. 17.00 LKS Bestwina – GLKS Sferanet Wilkowice
Niedziela, 2 czerwca, godz. 17.00 KS Bestwinka – LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Do góry