Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Dali pokaz

08. 11. 29
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4397
 Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Set Kaniów promowali dzisiaj gminę Bestwina, swój klub oraz dyscyplinę, którą uprawiają, bowiem rozegrali na krytej pływalni w Goczałkowicach – Zdroju mecz pokazowy w kajak polo.
Gminę Bestwina, klub Set, historię kajak polo w Kaniowie a przede wszystkim tajniki gry przybliżył licznie zgromadzonym widzom autor niniejszej informacji, pełniący w klubie funkcję wiceprezesa.
Młodzi widzowie, bo głównie na trybunach zasiadali uczniowie, ale również ich  rodzice i władze gminy Goczałkowice na czele z wójtem, oklaskiwali każdego zdobytego gola i udaną ewolucję, którymi popisywali się zawodnicy.
Czas i miejsce pokazu nie były przypadkowe, ponieważ w tym dniu odbywały się tam Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu uczniów szkół podstawowych, a uczennicą  szkoły w Goczałkowicach, obok której zlokalizowany jest basen i hala sportowa, jest Sandra Pilarz, jedna z zawodniczek UKS Set Kaniów, córka trenerskiej pary.

Do góry