Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Międzynarodowy sukces chóru Allegro

08. 11. 28
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4409

 W kategorii chórów I miejsce oraz Nagrodę Specjalną Kapelana Festiwalu Ks. Andrzeja Zawady otrzymał chór „ALLEGRO” z Centrum Kultury,Sportu i Rekreacji w Bestwinie.

15 listopada w Domu Kultury w Kętach odbył się Międzynarodowy Festiwal Piosenki Religijnej „Psallite Deo” zorganizowany pod patronatem Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kętach Józefa Skudlarskiego.
Uroczystego otwarcia dokonał patron honorowy festiwalu Ksiądz Biskup Tadeusz Rakoczy. Wśród gości znaleźli się m.in. : Metropolita Lwowski - Kardynał Marian Jaworski, posłowie, goście z samorządów powiatu bielskiego, władze samorządowe gminy Kęty z burmistrzem Romanem Olejarzem i wiceburmistrzem Błażejem Banasiem oraz księża Diecezji Bielsko-Żywieckiej.Swoje umiejętności zaprezentowało podczas festiwalu 31 wykonawców: 16 solistów, 10 zespołów z Polski i 5 zespołów z zagranicy (z Białorusi, Słowacji, Czech i Austrii).

Gratulujemy.


Do góry