Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wojciech Wróbel na uroczystym Zakończeniu Sezonu 2023 PZMot.

23. 12. 19
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 839
moto 1 wrobW trzecią sobotę grudnia, tj. 16.12.2024r., w Centrum Olimpijskim we Wrocławiu miało miejsce oficjalne podsumowanie sezonu sportów motocyklowych w Polsce. Organizator tego wydarzenia – Polski Związek Motorowy zaprosił wszystkich najlepszych zawodników oraz przedstawicieli klubów na uroczyste Zakończenie Sezonu 2023 w sporcie motocyklowym.
W tym prestiżowym wydarzeniu wziął udział mieszkaniec Bestwinki, Wojciech Wróbel (na zdjęciu pierwszy z prawej), który reprezentował w trakcie sezonu 2023 Auto Moto Klub Wrocławski i tak został przedstawiony: „Wojciech Wróbel – w tej chwili nasz jedyny zawodnik, który ściga się w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, sezon 2023 ukończył na trzecim miejscu w klasie Superbike i tym samym stając się drugim WiceMistrzem Polski w tej samej kategorii. Przypomnijmy tylko, że to jest jego drugi tytuł, który zdobył jako zawodnik Auto Moto Klubu Wrocławskiego!”
Gratulacje!
Do góry