Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Udana inicjatywa Stowarzyszenia "Z Sercem na Dłoni", wspaniałe serca kaniowian

23. 12. 19
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 877
IMG20231218153551W związku ze wzrostem kosztów utrzymania i inflacją tym bardziej mieszkańcy Kaniowa poczuli ogromną potrzebę pomocy rodzinom czy też samotnym osobom, aby ich Święta Bożego Narodzenia były niemniej radosne niż w rodzinach, gdzie na co dzień niczego nie brakuje.
W dniach 15 – 16 grudnia w sklepie Supermarket MAX w Kaniowie, ul. Krzywolaków 3 prowadzona była z inicjatywy Stowarzyszenia „Z Sercem na Dłoni” Świąteczna Zbiorka Żywności. Do pomocy przystąpił sołtys wraz członkami Rady Sołeckiej, Stowarzyszenie Wędkarskie „Kaniowski Karp Królewski”, Klub Honorowych Dawców Krwi PCK, Koło Gospodyń Wiejskich OSP Kaniów oraz kaniowska młodzież. Dyżury przy wózku pełnione były po dwie godziny, łącznie uczestniczyło w nich 24 wolontariuszy.
Dzięki wspaniałym sercom klientów Supermarketu MAX udało się odwiedzić prawie 20 rodzin z pięknymi darami, za które prezes Stowarzyszenia „Z Sercem na Dłoni”, Jerzy Zużałek i sołtys, Marek Pękala składają w imieniu obdarowanych ogromne podziękowania. Podziękowania skierowane są również do właścicieli sklepu, Państwa Gawędów, za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki.
Drodzy Darczyńcy, jest taka sentencja: „Dobro. Im więcej go dajesz tym więcej dostajesz”. Nie pozostaje nic innego, jak tylko napisać: NIECH SIĘ SPEŁNIA!
Wszystkiego dobrego na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok!
Do góry