Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu - Bestwina w sobotę, Kaniów w niedzielę

23. 10. 27
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 512
Bielska klasa B zakończyła już rundę jesienną, na czele tabeli jest KS Bestwinka z kompletem zwycięstw, ale w Komunikacie nr 50 BOZPN możemy przeczytać, że w spotkaniu w ramach rozgrywek B Klasy pomiędzy: LKS Zapora Wapienica II – KS Bestwinka przyznano obustronny walkower.
W zespole LKS Zapora Wapienica II cały mecz zagrał zawodnik nie wprowadzony do systemu extranet Omran Mohamed nr.1, natomiast w zespole KS Bestwinka w 46’ na boisku pojawił się Michał Kujawa, który nie był wpisany do sprawozdania meczowego.
W klasie A w 12 kolejce LKS Kaniów (12 miejsce, 8 punktów, zagra z Zamkiem Grodziec (5 miejsce, 18 punktów). Mecz odbędzie się w niedzielę, 29 października w Kaniowie o godz. 15.00.
W lidze okręgowej LKS Bestwina (10 miejsce, 14 punktów) zagra na wyjeździe w sobotę, 28 października, o godzinie 14.00. Przeciwnikiem będzie lider GLKS Sferanet Wilkowice, który w 12 meczach zgromadził 33 punkty. Trener LKS Sokół Zabrzeg, Marcin Balon, tak awizuje ten mecz: „Mieliśmy przyjemność grać z GLKS-em i z LKS-em Bestwina. Zdecydowanie lepsze wrażenie zrobili na mnie wilkowiczanie i to oni zwyciężą w tym meczu.”
LKS Bestwina Dziewczyny – IV liga śląska kobiet - zakończył w środę rundę jesienną wyjazdowym zwycięstwem 0:1 nad TS ROW II Rybnik, a zwycięskiego gola zdobyła w 72 minucie Marcela Jankowska. Dziewczyny plasują się na drugim miejscu w tabeli za GKS Gieksa II Katowice. W 7 meczach zdobyły 13 punktów – 4 wygrane, 1 remis, 2 porażki.
Do góry