Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

23. 10. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 519
Klasa B – 7 kolejka – spotka się druga drużyna w tabeli z trzecią. KS Bestwinka w niedzielę o godzinie 15.00 podejmować będzie na własnym boisku LKS Beskid Godziszka. LKS Beskid do tej pory wygrał 5 meczów, jeden przegrał, KS Bestwinka rozegrał pięć meczów i wszystkie wygrał.
Klasa A – 9 kolejka – trudny mecz czeka LKS Kaniów, ponieważ wyjeżdża do Hecznarowic, by zmierzyć się z Sokołem, który w tej rundzie spisuje się bardzo dobrze i z dorobkiem 16 punktów zajmuje 3 miejsce. LKS Kaniów ma punktów 6 i zajmuje miejsce 11. Sokół wygrał 5 meczów, 1 zremisował i 2 przegrał. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 15.00.
Liga okręgowa – 10 kolejka – LKS Bestwina – 8 miejsce, 14 punktów – w sobotę, 7 października zagra na popularnej "Górce" o godz. 15.00 w Bielsku z BKS Stal Bielsko-Biała. Stal zajmuje obecnie 5 miejsce i ma na swoim koncie 18 punktów.
IV liga śląska kobiet - LKS Bestwina Dziewczyny – aktualnie po 4 meczach zajmuje 3 miejsce z 7 punktami za 2 zwycięstwa i 1 remis.
W niedzielę, 8 października, o godzinie 13.00 dojdzie do arcyciekawego pojedynku, ponieważ do Bestwiny przyjadą liderki - GKS GIEKSA II KATOWICE, które w rozegranych przez siebie do tej pory trzech meczach zdobyły komplet punktów i mają imponujący stosunek bramek – 23:0! Czy zawodniczki LKS Bestwina Dziewczyny odczarują bramkę Gieksy? Warto sprawdzić!
Do góry