Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

I miejsce OSP Bestwina w XII Międzynarodowych Maltańsko – Strażackich Manewrach Ratowniczych

23. 09. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 812
OSP Bestwina I mOSP Bestwina I M 1OSP Bestwina I M 2Międzynarodowe Maltańsko-Strażackie Manewry Ratownicze to impreza, która od lat cieszy się dużą popularnością ze względu na wysoki poziom zadań i ciekawe przygody.
W tym roku w Tresnej, w dniach 15 - 17.09., odbyła się już ich XII edycja, a oprócz polskich uczestników wzięły w nich udział drużyny z Niemiec, Ukrainy, Irlandii, Francji i Włoch.
Najlepszą drużyną Manewrów – już nie po raz pierwszy – okazali się prawdziwi specjaliści i praktycy ratownictwa: załoga OSP Bestwina w składzie: Marta Gandor-Golik, Dariusz Orłowski, Mateusz Kubik i Konrad Kraus zdobywając I miejsce. Gratulacje!!!
Zdjęcia: Facebook OSP Bestwina
Do góry