Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu ... i kajak polo

23. 09. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 931
KS Bestwinka udanie rozpoczął rozgrywki w tym sezonie, po dwóch kolejkach ma 6 punktów i jeden zaległy mecz do rozegrania. W najbliższą niedzielę, 17 września, gościć będzie na własnym boisku Słowiana Łodygowice, który również ma za sobą dwa mecze, a na koncie 0 punktów, 10 bramek straconych i 3 zdobyte. Początek meczu o godz. 16.00.
LKS Kaniów również w niedzielę o godz. 16.00 podejmować będzie na własnym boisku Iskrę Rybarzowice. Będzie to już 6 kolejka. Tydzień temu Iskra przegrała na własnym boisku z Orłem Kozy 3:4, a LKS Kaniów przegrał z Żarem Międzybrodzie na wyjeździe 2:1. Iskra Rybarzowice nie zdobyła w dotychczasowych meczach ani jednego punktu a jej stosunek bramek to 4:26. LKS Kaniów ma na swoim koncie 3 punkty, stosunek bramek 11:16.
LKS Bestwina w lidze okręgowej zagra na własnym boisku w sobotę, 16 września, o godz. 16.00 a jego przeciwnikiem będzie Sokół Zabrzeg. Sokół do tej pory zdobył 7 punktów (bramki 7:16), LKS Bestwina ma ich na swoim koncie 9 (bramki 6:8).
Czwarta liga kobiet "grupa śląska" - zawodniczki LKS Bestwina udają się na swój mecz w ramach 3 kolejki do Skoczowa, gdzie spotkają się z KKS Wisła Skoczów.
W dniach 16 – 17 września o krajowy prymat walczyć będą kajak poliści. Seniorki, seniorzy i młodzicy UKS Set Kaniów udali się do Szczecina, by walczyć w 26 Mistrzostwach Polski Seniorów i 4 Mistrzostwach Polski Młodzików. Warto przypomnieć, że seniorki od 2014 roku dzierżą tytuły mistrzyń Polski i w tym roku będą chciały po raz 10 z rzędu zdobyć to trofeum. Seniorzy w ubiegłym roku zajęli 2 miejsce, a młodzicy 3, tak więc każda z drużyn broni miejsca na podium.
Do góry